Na tę wiadomość czekali wszyscy narciarze. Będą Gwarki 2021!!

Losowa fotografia

Organizatorzy

Patroni medialni

Sponsorzy

Partnerzy

Dzisiaj jest poniedziałek, 06 2021 roku.
 

Na liście zgłoszeń mamy już 200 nazwisk indywidualnych narciarzy. Do tego trzeba doliczyć zgłoszenia zbiorowe ze szkół i klubów. Frekwencja ładnie nam rośnie. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem zgłoszenia zbiorowe są przyjmowane przez organizatora do 28.01 (najbliższy poniedziałek) włącznie. Zgłaszać się do biegu można przez internet, to jest najszybszy i najprostszy sposób. Można to uczyć także osobiście  w OSiR ul. Wysockiego 11a w godz. 8-14.

Warunki śniegowe w Andrzejówce są świetne, leży sporo śniegu, trasa wokół Waligóry jest przygotowana dla narciarzy - biegaczy. Tych zresztą jest coraz więcej w Andrzejówce, widać, że trwają już ferie w części kraju, a zapewne od poniedziałku będzie jeszcze więcej, bo ferie zaczynają się na Dolnym Śląsku. Wcześniej rozegramy w Andrzejówce  XIII Bieg Skalnika, to już w niedzielę, 27.01 o godz. 11. Szczegóły  są  w regulaminie na www.mck.pl.  W Lubawce w ten weekend zostanie rozegrany Memoriał Bodzka. W przyszłym tygodniu do Andrzejówki dotrze ratrak, który przygotuje trasy na XXXIV Bieg Gwarków. Z naszej imprezy będzie na żywo nadawana relacja z Polskim radiu Wrocław. Będzie material przygotowywac także TVP Wrocław, ktory to program obejrzymy w niedzielny wieczór.

W najbliższych dniach trzymamy kciuki za Mateusza Janika (na zdjęciu) i Przemka Sobiesa. Ci dwaj biathloniści przed rokiem biegali w naszym Biegu Gwarków, a teraz są na Mistrzostwach Świata Juniorów w Austrii. Liczymy na ich dobre wyniki. Szczegóły na www.skibasport.pl.