Na tę wiadomość czekali wszyscy narciarze. Będą Gwarki 2021!!

Losowa fotografia

Organizatorzy

Patroni medialni

Sponsorzy

Partnerzy

bieggwarkow.pl » Król się wpisał
Dzisiaj jest poniedziałek, 06 2021 roku.
 

 Nic tylko jechać do Andrzejówki. Trasa wokół Waligóry przygotowana, polana ubita, parkingi odśnieżone, dojazd jest bezproblemowy. Tak wygląda sytuacja w Andrzejówce. Kilka stopni mrozu, dużo śniegu, wyciągi pracują, pieknie oszromione dookoła jest wszystko. Zapraszamy więc  w sobotę na spacery i treningi.

- Na trasach jest dużo narciarzy, momentami  tak jak na Biegu Gwarków, a co cieszy, to dużo jest narciarzy początkujacych, którzy szukują się do naszego biegu - meldował w sobotę w południe Jan Szymczak z wałbrzyskiego OSiR.

W niedzielę czeka nas XIII Bieg Skalnika na dystansie 10 km. Dzieci zaczynają od godz. 11, główny bieg o 12.15. A do XXXIV Biegu Gwarków już tylko 8 dni. I kilkaset osób na liście startowej. Wpisał się już król radziechowskiego narciarstwa Edward Dudek (na zdjęciu), więc można Gwarki zaczynać. Na liście jest już także wpisany Piotr Kruczkowski, nasz wieloletni prezydent miasta i stały uczestnik tego biegu. Lista startowa jest coraz dłuższa, zachęcamy przez ten weekend do treningów i do wpisywania się na listę startową. Wczoraj w dodatku "Polska biega na biegówkach" był tekst o naszym biegu, zachęcający do udziału. Dzisiaj w pobliskiej Lubawce mamy Memoriał Bodzka, tam byli obecni i wałbrzyscy narciarze (Żuk, Stefanow, Fortoński) i organizatorzy BG, którzy - w osobie samego dyrektora imprezy Mariusza Gawlika (na zdjęciu z Dudkiem i Żukiem) - rozdawali ulotki i zachęcali do przyjazdu pod Andrzejówkę.  Jutro Skalnik, a w niedzielę 3 lutego wszyscy jesteśmy w Andrzejówce.