Na tę wiadomość czekali wszyscy narciarze. Będą Gwarki 2021!!

Losowa fotografia

Organizatorzy

Patroni medialni

Sponsorzy

Partnerzy

bieggwarkow.pl » Śnieg trzyma się
Dzisiaj jest poniedziałek, 06 2021 roku.
 

Niech nikogo nie zmyli znikający w oczach śnieg z ulic naszych miast. Ani plusowa temperatura w Andrzejówce. Fakt, trochę słońce przygrzało, ale w górach  śnieg nadal trzyma się mocno. GOPR i OSiR dokonali dzisiaj inspekcji trasy,  ta wokół Waligóry jest dostępna dla biegaczy, gdzieniegdzie pojawiła się woda, ale śnieg jest ubity na całej trasie i tak szybko nie spłynie. W związku z odwilżą na czwartek została przesunięta wizyta ratraka, by przygotował obie trasy.

- Jesteśmy przygotowani na różne warianty, nawet na taki, że bieg poprowadzi jedną trasa, ale decyzje będą zapadać w piątek i sobotę - mówi Jan Szymczak z OSiR Wałbrzych.

Dlatego nadal zapisujemy się bez przeszkód. Od wczoraj lista startowa urosła nam o ponad 50 nazwisk, na liście już minęliśmy granicę 350 narciarzy. Mamy kolejne dobre infomacje dla startujących. Trzysta pierwszych osób, które dokonają wpłaty wpisowego i się już zarejestrowali otrzyma okolicznościowe czapeczki z logo Biegu Gwarków. Są kolejne nagrody do losowania. Gmina Głuszyca funduje zwiedzanie Osówki i obiad w Góralskiej Chacie. Firma Joko będzie na polanie serwować witaminy w postaci napojów i żelów. PR Sport przeznacza fińskie kije do narciarstwa biegowego.  Będą karnety na ekstremalne zjazdy na pontonach w Złotym Stoku.  OSiR przygotowuje porcelanę okoliczniściową z logo Wałbrzycha, sprzęt sportowy, sprzęt AGD. I są dwa vouchery na wczasy na Lazurowym Wybrzeżu, które funduje BTU Juventur Wałbrzych.

szykujemy więc formę i czas wolny na niedzielę  i jedziemy do Andrzejówki!