** Witamy na oficjalnej stronie XXXVII Biegu Gwarków. ** Impreza z 16 marca 2019 roku na Przełęczy Jugowskiej - JUGÓW PARK - została odwołana** Zapraszamy na kolejny Bieg Gwarków  w przyszłym roku - 09.02.2020**

Losowa fotografia

Organizatorzy

Patroni medialni

Sponsorzy

Partnerzy

bieggwarkow.pl » Wszyscy czekają
Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2019 roku.

Do Gwarków pozostało 18 dni. W nocy znowu spadło kilka centymetrów śniegu i dzisiaj trzymał w Andrzejówce mróz. Momentami ładnie świeciło słońce. Spodziewamy się w najbliższych dniach kolejnych opadów.  Na te opady śniegu liczą także inni. W najbliższy weekend ma się w Dusznikach odbyć Bieg Ulicami Miasta. Organizatorzy zapowiadaja, że nawet na malych petlach, ale bieg się w mieście odbędzie. Także Czarny Bór zaprasza na Bieg Krasnali na 16 lutego, ale ostateczną decyzję o przeprowadzeniu biegu podejmie organizator w przyszłym tygodniu. Również WKB Podzamcze nie odwołało jeszcze zimowego triathlonu z 16 lutego. A my spokojnie czekamy na śnieg i na 24 lutego. Kilka osób dopisało nam się do listy zgłoszeń, więc wszyscy wierzymy, że Bieg Gwarków na nartach odbędzie się 24 lutego. Przypominamy, że do 23 .02 włącznie obowiązuje wpisowe 35 złotych. Najlepiej zapisać się elektronicznie przez naszą stronę i na konto organziatora dokonać wpłaty startowego. 

Trasa wokół Waligóry jest dostępna. Tylko w jednym miejscu potok zmył nieco śnieg. Trasę dogląda GOPR w godzinach 9-15.30. Zapraszamy na spacery i na narty do Andrzejówki.