** Witamy na oficjalnej stronie XXXVII Biegu Gwarków. ** Impreza zostanie rozegrana 16 marca 2019 roku na Przełęczy Jugowskiej - JUGÓW PARK** Zapraszamy na kolejny Bieg Gwarków 2019**

Losowa fotografia

Organizatorzy

Patroni medialni

Sponsorzy

Partnerzy

bieggwarkow.pl » Andrzejówka czeka
Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 roku.

Andrzejówka czeka

Organizatorzy postarali się o bardzo dobry dojazd na dziesiejszy Bieg Gwarków, bez problemu można dojechać pod samo schronisko. Droga do Andrzejówki jest dużo lepsza niż w wielu rejonach Wałbrzycha. Na polanie już nie pada śnieg, a warunki do biegania są znakomite. Narciarzy przyjechało sporo, czekamy teraz na kibiców. Zapraszamy! Dojazd bezpośredni transportem miejskim spod hali OSiR - ostatni o godz. 10:30, a potem już we własnym zakresie.

W Andrzejówce są już stali bywalcy - Józef Żuk, Edward Dudek i Marek Dolat. Dojechały wrocławskie ekipy PR i TV. Od godz. 11 będzie trwać na bieżąco relacja na antenie Polskiego Radia Wrocław, natomiast relacja telewizyjna na TVP Wrocław od godz. 17:45. Wyniki biegów można śledzić na bieżąco na stronie internetowej www.online.datasport.pl/results761. Również po każdym biegu podamy zwycięzców na naszej stronie.

Andrzejówka czeka. Zapraszamy ponownie - bawmy się wszyscy w dobrej, zimowej atmosferze.