** Witamy na oficjalnej stronie XXXVII Biegu Gwarków. ** Impreza z 16 marca 2019 roku na Przełęczy Jugowskiej - JUGÓW PARK - została odwołana** Zapraszamy na kolejny Bieg Gwarków  w przyszłym roku - 09.02.2020**

Losowa fotografia

Organizatorzy

Patroni medialni

Sponsorzy

Partnerzy

bieggwarkow.pl » Śnieżne ostatki
Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2019 roku.
 

Wygląda na to, że to jest ostatni śnieżny weekend w Andrzejówce. Od kilku dni utrzymuje się  tam plusowa temperatura, ale śnieg jeszcze na trasach Biegu Gwarków lezy.  Praca ratraka i skuterów zrobiły swoje, mocno snieg został ubity. Co prawda, od poczatku kwietnia GOPR już nie sprawuje pieczy nad trasą wokół Waligóry, a OSiR też jej nie dozoruje, ale biegać jeszcze na nartach można. Komu więc mało śniegu podczas tegorocznej zimy, a była ona rekordowo długa, to niech się jeszcze wybierze na śnieżne ostatki.

A my zaczynamy już na dobre sezon biegowy. Po biegu w Zamku Książ i w Starym Książu już za tydzień Bieg Na Zamek Grodno. Potem kolejne imprezy. I treningi. W każdą sobotę OSiR Wałbrzych zaprasza na treningi na godz. 9.30 do  hali przy ul. Chopina. W maju czeka nas Test Coopera w biegu na 12 minut. Zaprszamy więć na stronę www.polmaraton.walbrzych.pl.