Na tę wiadomość czekali wszyscy narciarze. Będą Gwarki 2021!!

Losowa fotografia

Organizatorzy

Patroni medialni

Sponsorzy

Partnerzy

bieggwarkow.pl » Na tę wiadomość czekali wszyscy narciarze!
Dzisiaj jest poniedziałek, 06 2021 roku.

37. Bieg Gwarków odbędzie się w tym roku wirtualnie. Biegi zostaną rozegrane bez rywalizacji czasowej, pamiątkowe medale, które w tym roku są prawdziwym trofeum zostaną wysłane pierwszym 160 osobom, które zapiszą się do startu i pokryją symboliczną opłatę startową. Wszyscy zapisani zawodnicy dostaną natomiast pamiątkowe certyfikaty.

By każdy miał szansę przebiegnięcia wymaganych minimum 10 km Bieg Gwarków odbędzie się w dniach 29.01-14.02.

Głównym organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich. Sponsorem wydarzenia jest Kompania Górnicza, a nad sprawnym przebiegiem zawodów on-line czuwać będzie biuro STGGS oraz Sowie Szczyty.

 

Aby wziąć udział w wirtualnym 37. Biegu Gwarków należy:

(wszelkie szczegóły na stronie internetowej Biegu, Fanpage’u zakładka ZAPISY)

Jak wziąć udział ? To bardzo proste: (INSTRUKCJA PDF)

 

1. Utwórz konto na stronie www.ridewithgps.com

2. Wpłać symboliczną opłatę startową w wysokości 20 zł:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie

Santander Bank Polska S.A.

13 1090 2284 0000 0001 1896 1299

 

Z dopiskiem - Wirtualny Bieg Gwarków 2021 (Imię i nazwisko)

 

3. Pobierz darmową aplikację Ride with GPS na Android lub iOS

4. Kliknij ZAPROSZENIE (RSVP).

5. W celu zaliczenia Biegu: włącz rejestrowanie aktywności w aplikacji bądź w innym urządzeniu rejestrującym ślad GPS (Garmin, Polar), poruszaj się po trasie Biegu od startu do mety w kierunku podanym na mapie (z racji różnej czułości modułów GPS w urządzeniach sugerujemy rozpoczęcie i zakończenie biegu z zapasem ok. 50 m od punktu startu/mety wyznaczonego w terenie).  Po zakończeniu Biegu zapisz aktywność w aplikacji Ride with GPS (Save) i w innym urządzeniu rejestrującym GPS.

 

Używając aplikacji Ride with GPS pokonany przez Ciebie Bieg zostanie automatycznie zaliczony i naniesiony na Tablicę Wyników 37. Biegu Gwarków.

 

W przypadku innych urządzeń GPS (Garmin, Polar) musisz ręcznie wczytać (Upload) swoją aktywność na swoim profilu Ride with GPS – najwygodniej z poziomu komputera, laptopa.

Tablica Wyników  37.Biegu Gwarków  widoczna jest tylko z poziomu przeglądarki internetowej (nie można jej zobaczyć poprzez aplikację Ride with GPS bezpośrednio, ale klikając link w opisie Biegu Tablica Wyników).

 

Wasza aktywność może być dłuższa niż wyznaczone trasy, aplikacja sama wybierze i zaliczy właściwą trasę jeśli ją przebiegniecie od Startu do Mety.

 

Bieg zostanie rozegrany na Sowiogórskich Trasach Do Narciarstwa Biegowego w Górach Sowich:

 

Trasa BG1: Niedźwiedź (START) → Kozie Siodło → Lis (dolna część) → Lisie Skały → Lis (dolna część) → Kozie Siodło (META)

Trasa BG2: Nietoperz (START) → Bielawska Polana (META)

Aby być Finiszerem 37.Bieg Gwarków należy ukończyć dwie trasy.

Na biegaczy, na trasach czekać będą dwie pamiątkowe ramki mobilne, z napisem Bieg Gwarków Góry Sowie. Zachęcamy do upamiętnienia tego nietypowego Biegu i zamieszczenia zdjęcia w social mediach z hasztagiem #BiegGwarków2021.

Jedna tablica na Bielawskiej Polanie, druga na Lisich Skałach.

Trzymamy kciuki za wszystkich i życzymy wspaniałych wrażeń.